پرسش و پاسخ مهدوی

آیا اکتشافات علمی جدید، بیانگر نشانه های غیبی ظهور است؟

  به گمان هر روز که سپری می شود و هر سالی که به پایان می رسد، بیشتر به آن طلوع مقدس نزدیک می شویم. علم جدید و تلاش های پژوهشگران و اکتشافات اخیر، کم کم پرده از برخی نشانه های غیبی ظهور برمی دارد؛ یعنی برخی از نشانه های ظهور که در طبیعت واقع می شود و ما در گذشته آنها را از جمله امور غیبی و معجزات به شمار می آوردیم، (زیرا از چگونگی و واقعیت و کیفیت وقوع آن آگاهی نداشتیم).

 اکنون زمان آن قرا رسیده که مراکز علمی، اصل و واقعیت نشانه های ظهور و نشانه هایی را که در طبیعت روی می دهند، توضیح داده و تفسیری علمی و منطقی در مورد چگونگی آن ارائه کنندو از جمله آن نشانه ها، می توان به فریاد آسمانی، دستی که در آسمان پدیدار می شود، خروج تصویر یک انسان در خورشیدو ... اشاره نمود.ما این عبارت ها را، در احادیث ظهور بسیار مشاهده کرده ایم، اما امروز اکتشافات علمی جدید، آن را به صورت علمی تفسیر نموده و بیان می کنند که چگونه این نشانه ها روی می دهند و باعث میشود تا ما بیشتر و بیشتر به درک و فهم آن روز موعود، با ویژگی های خاصش برسیم. اکنون به یکی از این نشانه ها و چگونگی وقوع آن می پردازیم:
- صدای آسمانی (سقوط چیزی با صدایی مهیب و وحشتناک در ماه رمضان)

این یک رویداد طبیعی بی سابقه است که باعث ایجاد هراس و وحشت در دل مردم می شود و هر گروه از مردم تصور می کنند، آن اتفاق در منطقه محل سکونت آنها روی داده است.

اکتشافات علمی جدید و پژوهش ها در فضا، نشان داده است که این نشانه بر اثر تماس پوسته گازی یکی از سیاره ها با جو زمین روی می دهد و نشریات علمی آمریکا از سازمان فضایی آمریکا (ناسا) خبری نقل کرده اند که در سال های اخیر، اطلاعاتی در مورد سیاره ای به نام«نیبرو»  به دست آمده و تصاویری از آن را منتشر کرده  و تأکید نموده اند که این سیاره در مسیر مدار کره زمین قرار خواهد گرفت. قدرت و نیروی اصطحکاک و تماس آن به گونه ای است که باعث ایجاد یک صدای مهیب می شود و تأثیرات منفی متعددی بر زمین خواهد گذاشت.

ما مدت هاست که صدای مهیب در ماه رمضان را از جمله امور غیبی به شمار می آوریم، اکنون این نشانه ها برای ما روشن شده و علمی و منطقی بودن وقوع آن برهمگان آشکار شده است.
:: برچسب‌ها: شبهات مهدوی

نویسنده : هم عهدان منتظر
تاریخ : چهارشنبه ٢٠ بهمن ۱۳۸٩