آیا اکتشافات علمی جدید، بیانگر نشانه های غیبی ظهور است؟

  به گمان هر روز که سپری می شود و هر سالی که به پایان می رسد، بیشتر به آن طلوع مقدس نزدیک می شویم. علم جدید و تلاش های پژوهشگران و اکتشافات اخیر، کم کم پرده از برخی نشانه های غیبی ظهور برمی دارد؛ یعنی برخی از نشانه های ظهور که در طبیعت واقع می شود و ما در گذشته آنها را از جمله امور غیبی و معجزات به شمار می آوردیم، (زیرا از چگونگی و واقعیت و کیفیت وقوع آن آگاهی نداشتیم).

 اکنون زمان آن قرا رسیده که مراکز علمی، اصل و واقعیت نشانه های ظهور و نشانه هایی را که در طبیعت روی می دهند، توضیح داده و تفسیری علمی و منطقی در مورد چگونگی آن ارائه کنندو از جمله آن نشانه ها، می توان به فریاد آسمانی، دستی که در آسمان پدیدار می شود، خروج تصویر یک انسان در خورشیدو ... اشاره نمود.ما این عبارت ها را، در احادیث ظهور بسیار مشاهده کرده ایم، اما امروز اکتشافات علمی جدید، آن را به صورت علمی تفسیر نموده و بیان می کنند که چگونه این نشانه ها روی می دهند و باعث میشود تا ما بیشتر و بیشتر به درک و فهم آن روز موعود، با ویژگی های خاصش برسیم. اکنون به یکی از این نشانه ها و چگونگی وقوع آن می پردازیم:
- صدای آسمانی (سقوط چیزی با صدایی مهیب و وحشتناک در ماه رمضان)

این یک رویداد طبیعی بی سابقه است که باعث ایجاد هراس و وحشت در دل مردم می شود و هر گروه از مردم تصور می کنند، آن اتفاق در منطقه محل سکونت آنها روی داده است.

اکتشافات علمی جدید و پژوهش ها در فضا، نشان داده است که این نشانه بر اثر تماس پوسته گازی یکی از سیاره ها با جو زمین روی می دهد و نشریات علمی آمریکا از سازمان فضایی آمریکا (ناسا) خبری نقل کرده اند که در سال های اخیر، اطلاعاتی در مورد سیاره ای به نام«نیبرو»  به دست آمده و تصاویری از آن را منتشر کرده  و تأکید نموده اند که این سیاره در مسیر مدار کره زمین قرار خواهد گرفت. قدرت و نیروی اصطحکاک و تماس آن به گونه ای است که باعث ایجاد یک صدای مهیب می شود و تأثیرات منفی متعددی بر زمین خواهد گذاشت.

ما مدت هاست که صدای مهیب در ماه رمضان را از جمله امور غیبی به شمار می آوریم، اکنون این نشانه ها برای ما روشن شده و علمی و منطقی بودن وقوع آن برهمگان آشکار شده است.

/ 8 نظر / 18 بازدید
انجمن فرزانگان كوير

با سلام حكايت كرده اند مرد ساده دلي ……… زد بانگ كه كيست حاضر امروز كز عشق نبوده خاطر امروز انجمن فرزانگان كوير

یاسین

بیم رب المهدی سلام هم لینکی عزیز شهادت امام عسکری علیه السلام را تسلیت می گویم امام عسکرى ـ علیه السلام ـ مى فرمودند:خداى را سپاس که مرا از این جهان بیرون نبرد تا جانشین و امام پس از مرا به من نشان داد. پسرم در چهره، خلق و خوى، شبیه ترین مردم به پیامبر خداست. خداوند او را در دوران غیبتش حفظ خواهد کرد و آنگاه او را فرمان ظهور خواهد داد و آن حضرت، زمین را از عدل و داد لبریز خواهد ساخت همانگونه که از ستم و بیداد پر شده باشد. دیده گریان نشود روز جزا در محشر / هر که گریان به جهان بهر عزای تو بود، [گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه] بروز ومنتظر حضور گرمتون هستم

یه بنده ی خدا . . .

ای مردم! من فرستاده خدا به سوی همه شما هستم؛ همان خدایی که حکومت آسمانها و زمین، از آن اوست؛ معبودی جز او نیست؛ زنده می‌کند و می‌میراند؛ پس ایمان بیاورید به خدا و فرستاده‌اش، آن پیامبر درس نخوانده‌ای که به خدا و کلماتش ایمان دارد؛ و از او پیروی کنید تا هدایت یابید!

هم عهدان منتظر-۴

بسم رب المهدی امام حسن عسکری: «إِنَّ الْوُصُولَ إِلَى اللّهِ عَزَّوَجَلَّ سَفَرٌ لا يُدْرَكُ إِلاّ بِامْتِطاءِ اللَّيْلِ.»: وصول به خداوند عزّوجلّ، سفرى است كه جز با عبادت در شب حاصل نگردد. شهادت یازدهمین امام بزرگوار را به شما دوست عزیز تسلیت عرض میکنم.در اخبار مهدوی با خبرهای جدید منتظر نظرات گرم شما هستیم . اللهم عجل لولیک الفرج [گل][گل]

یاسین

بهار عشق بسم رب المهدی صدای پای بهاران می آید .صبا در گوش گل نوای سروش می خواند . سرو ها به احترام قدومش قیام کرده اند و لاله ها قنوت نیایش می خوانند. بوی باران پیچیده در قلب عالم . پنجره ها به نور گشوده شده اند . شبنم اشک

انجمن فرزانگان كوير

با سلام حكايت كرده اند مرد ساده دلي ……… زد بانگ كه كيست حاضر امروز كز عشق نبوده خاطر امروز انجمن فرزانگان كوير

از مدیریت وبلاگ و تمام بچه های وبلاگتون کمال تشکر را دارم

هم مطلبتون به روز بود و هم علمی.عالی بود