آیا در سایر کتب آسمانی و ادیان دیگر نامی از منجی به میان آمده است؟

١. در کتاب (زند) که کتاب مذهبی زرتشتیان است: لشکر اهریمنان با ایزدان در روی زمین در حال جنگ و نبرد هستند و غالباً پیروزی از اهریمنان است و عاقبت پیروزی از آن ایزدان است و بنی ادم بر تخت نیکبختی خواهد نشست.

2. در کتاب (دید) که به اعتقاد هندیان یک کتاب آسمانی است نوشته شده:
پس از خرابی دنیا پادشاهی در آخرالزمان دیده می شودکه پیشوای خلایق باشد و نام منصور است.

3. در انجیل هم آمده است:
کمرهای خود را بسته چراغهای خود را افروخته برآرید و شما مانند کسانی باشید که در انتظار آقای خود بسر می برند که چه وقت از عروسی مراجعت می کند تا هروقت آید در را بکوبد، در را به روی او باز کنند، خوشا به حال آن غلامان که آقای آنها چون آید آنها را در حال آماده باش ببیند پس شما آماده باشید زیرا نمی دانید  در چه ساعتی او می آید و گمان آن را نمی برید.

4. در تورات است:
که شخصی خواهد آمد و در بین مسکینان به عدالت داوری خواهد کرد و برای مظلومان به راستی حکم خواهد کرد و همه ی حیوانات در کنار هم با آرامش زندگی خواهند کرد، زیرا جهان از معرفت خدا پر می شود.

5. در زبور نوشته شده است :
انسانهای شرّ از بین خواهند رفت و منتظران خداوند تا ابد وارثان زمین خواهند شد.

/ 3 نظر / 7 بازدید
رهگذر

[گل]با سلام مجموعه وبلاگهایتان بسیار عالیست. یه چیزی بالاتر از عالیست .نمی دانم چرا هروقت دلم تنگ می شه یه سری که به وبتان می زنم تمام غصه هام از یادم میره.[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]ای کاش می توانستم تمام وبلاگتان را گل باران کنم.

باران

همیشه موفق و عاشق باشید

دلتنگ

انتظار یعنی : انتظار یعنی دروغ نگفتن. انتظار یعنی غیبت نکردن. انتظار یعنی تهمت نزدن. انتظار یعنی نماز به موقع خواندن. انتظار یعنی زکات دادن . انتظار یعنی چشم خود را کنترل کردن. انتظار یعنی قدم صحیح برداشتن . انتظار یعنی عمل به قرآن. انتظار یعنی احترام گذاشتن . انتظار یعنی با ادب بودن. انتظار یعنی کنترل سخن داشتن. انتظار یعنی راستگو بودن. انتظار یعنی امانت دار بودن. انتظار یعنی خشم خود را فرو بردن. انتظار یعنی بخشنده بودن. انتظار یعنی هر لخظه به یاد خدا بودن. انتظار یعنی دیگران را کوچک نشماردن. انتظار یعنی علی وار بودن. انتظار یعنی دیگران را مسخره نکردن. انتظار یعنی امر به معروف کردن. انتظار یعنی نهی از منکر کردن. انتظار یعنی در راه خدا جهاد کردن. انتظار یعنی ... [گل]