شوریده دلان در سوگ( ویژه اربعین)

بسم رب المهدی

اربعین حسینی

 

به دلم وعده داده بودم که عاشورا وعده ی دیدارمان است اما حال در اربعین حسینی قلبم گرفته و گویی دیگر به وعده هایم اعتنایی نمی کند.

فقط با دعای فرجی حس میکنم تو را و آرامش می گیرم.

مولای من!

می نویسم از جمعه هایی که بر ما گذشت، می نویسم تا تو برگردی و ببینی شوریده دلان منتظر در سوگ نبودنت چه بوده اند.

آقای من!‌

آتش خیمه ها هنوز برافراشته و کودکان هنوز تشنه اند و طلب جرعه ای آب می کنند.

پس کدامین جمعه آب می رسد.

 

روز شمار ظهور

/ 4 نظر / 17 بازدید
شیعه

ابلیس به خداوند ... در ربیع الابرار آمده است که ابلیس گفت: خداوندا بندگان تو، تو را همی دوست دارند و عصیانت کنند، اما مرا دشمن همی دارند، ولی اطاعتم همی کنند، جوابش آمد که ما اطاعت ایشان از تو را به دشمنیشان با تو بخشیدیم، و هر چند که با همه ی عشق اطاعتمان نکنند ایمانشان را پذیرفتیم . { کشگول شیخ بهائی، صفحه ی 312 } .

مرتضی عابدپور لنگرودی

سلام. ---- این بغض را بادست بی رحم خودت تکثیر کن هر جور میخواهی غزل های مرا تفسیر کن بگذار تا رویای دامادی بماند در سرم . . ---- منتظرنقد شما هستم. موفق باشید.

سربازکوچولوی آقا

سلام همسنگر خدا قوت.شهادت غریبانه ی امام رضا رو بهتون تسلیت میگم شرمنده که دیر دیر بهتون سر میزنم آخ امتحان داشتم و سرم خیلی شلوغ بود مطلبت هم خیلی زیبا بود و خیلی خوب قلم زدی راستی باید بگم با مطلبی تحت عنوان(می نویسم از امام زمانم)بروزم به اميد صبح ظهور بــاولـایــت ، تــا شـــهــادت ، بـــا بـــصــیــرت بــاولـايـت زنـده ايـم ، تـازنـده ايـم ، رزمـنـده ايـم ياعلي

هم عهدان منتظر-

آقا جان! این بار دخیل دلم را به پنجره فولادت می بندم. ای مهربان، امیر مهر! این کاسه ی اشک هایم را نذر دل شکسته ها و عشق بسته های حرمت می کنم. اگر بیندیشم و سکوت کنم به فکر می افتم که آیا می توانم طعم خوش پذیرفته شدن را بچشم و می توانم میهمان رافت تو باشم. سلام هم لینکی گرامی عزاداري هاتون انشاالله مورد قبول حق قرار گرفته باشد هر چند حال وروز زمين زمان بد است يك تكه از بهشت در آغوش مشهد است حتي اگر به آخر خط هم رسيده اي آنجا براي عشق شروعي مجدد است. الهم عجل لوليك الفرج